هتل آپارتمان چیست ؟

هتل آپارتمان نوعی مکان اقامتی اجاره‌ای است . این نوع هتل ها دارای واحد یا سوئیت‌های مستقلی هستند که همانند اتاقها و سوئیت‌های یک هتل به مسافران اجاره داده می‌شوند. این واحدهای مستقل بصورت مبله و دارای امکانات استاندارد لازم برای خواب، نظافت، سرگرمی و آشپزی هستند. همانند هتل، هتل آپارتمان نیز دارای سرویس است. به این معنا که اتاقها در فواصل زمانی منظم (معمولاً روزانه) نظافت می‌شوند. تفاوت عمده هتل آپارتمان با هتل در وجود امکانات آشپزی در اتاق یا آپارتمان مورد اقامت می باشد.

هتل آپارتمان

هتل آپارتمانها مکانی برای استراحت اند به طوری که مسافر باید از زندگی موقتی خود در آن جا لذت ببرد. این نوع هتل ها در واقع اختیار بیشتر کارها را به اعضای هتل می سپارد و شما می توانید انواع وسایل مورد نیاز زندگی را در این هتل ها مشاهده کنید و خودتان غذا بپزید اما در برخی هم باز می توان رستوران هایی دید. زمانی که شما یک آپارتمان کرایه می کنید مثل زمانی است که یک هتل آپارتمان کرایه می کنید فقط نیازی نیست قرار داد بنویسید و هر زمان که بخواهید می توانید تسویه کنید.دوره اقامتی دراین نوع هتل ها متغییر است و شما نیازی نیست مراحل سختی که در رزرو هتل طی می کنید در آپارتمان ها طی کنید. گفته می شود که هتل آپارتمان ها راحت ترین نوع هتل ها از نظر امکانات می باشند.

هتل آپارتمان آروین پذیرای زائران گرامی می باشد.

مشهد مقدس شهر شهادت، شهر عشق، ملجا و پناهگاه شیدائیان امامت و ولایت مطاف کروبیان و محبط ملائک پروردگار است، اینجا مرکز بارش نور معرفت و اجلال معنویت است و این همه بخاطر فیض وجود مبارک و الهی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است که به آن قداست و ارزش بخشیده است.

با این شناخت و معرفت است که کار و تلاش شبانه روزی در هتل آپارتمان آروین ارزش معنوی به خود میگیرد و کوشش در جهت رفاه زائران حضرتش بدون خستگی و ملال ادامه می یابد و بی تردید شهد شیرین آسایش و آرامش زئران در هتل خستگی را از تن می برد و لبخند محبوبان رضا(ع) رضایتمندی و خرسندی را برای خدمتگزاران در این هتل آپارتمان به ارمغان می آورد. با ارائه خدمات به میهمانان عزیز در این هتل قصد آن داریم که خستگی سفر را از تن زائران بزدائیم و آهنگ زیارت آن امام را بر پیکر دوستان و محبانش طنین افکنیم.

نویسنده : مدیرسایت | ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ | دسته : اخبار و مقالات | نظرات کاربران (1)
تگ ها: