مجتمع تجاری آسمان

مجتمع تجاری آسمان

مجتمع تجاری آسمان با هتل آپارتمان آورین ۴۵۰ متر فاصله دارد.

هتل آپارتمان آروین

فاصله مجتمع تجاری آسمان تا هتل آروین

این مجتمع عظیم ترین مرکز خرید مشهد هست که بزرگترین پارکینگ طبقاتی ایران رو داره. ۷۰۰ واحد تجاری داره که شیک ترین و به روزترین پوشاک و محصولات رو عرضه می کنه. شهر بازی سرپوشیده، رستوران و فست فود از امکانات دیگه این مجتمع تجاری-تفریحیه. پارکینگ ۱۸ طبقه این مرکز خرید، مهمترین قسمت اینجاست که علاوه بر اینکه بزرگترین پارکینگ طبقاتی ایرانه، نقش به سزایی در کاهش ترافیک و مشکل جای پارک در محدوده هتل آپارتمان آروین رو داره.

مجتمع تجاری آسمان با نزدیکی به بازار رضا و دیگر مجتمع های تجاری با امکانات تفریحی و فضا سازی اطراف برای کودکان میشود محل بکری برای تفریح زائران و مجاوران آقا علی ابن موسی الرضا باشد.

مجتمع تجاری آسمان مشهد دارای سه درب ورودی اصلی است که در خیابان های شهید شیرودی، شهید صدر و میدان ۱۷ شهریور می باشند. جمع زیر بناهای تجاری و تفریحی مورد اشاره ۱۹۳۵۰ متر مربع می باشد .

طراحان مجتمع تجاری آسمان معتقدند پارکینگ این مجتمع بزرگترین پارکینگ ایران است.

 

هتل آپارتمان آروین به منظور رفاه حال مهمانان خود در پرتال خود به معرفی اماکن گردشگری و تفریحی میپردازد.

 

مشهد مقدس شهر شهادت، شهر عشق، ملجا و پناهگاه شیدائیان امامت و ولایت مطاف کروبیان و محبط ملائک پروردگار است. اینجا مرکز بارش نور معرفت و اجلال معنویت است و این همه بخاطر فیض وجود مبارک و الهی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است که به آن قداست و ارزش بخشیده است.

با این شناخت و معرفت است که کار و تلاش شبانه روزی در هتل آپارتمان آروین ارزش معنوی به خود میگیرد و کوشش در جهت رفاه زائران حضرتش بدون خستگی و ملال ادامه می یابد و بی تردید شهد شیرین آسایش و آرامش زئران در هتل خستگی را از تن      می برد و لبخند محبوبان رضا(ع) رضایتمندی و خرسندی را برای خدمتگزاران در این هتل آپارتمان به ارمغان می آورد. با ارائه خدمات به میهمانان عزیز در این هتل قصد آن داریم که خستگی سفر را از تن زائران بزدائیم و آهنگ زیارت آن امام را بر پیکر دوستان و محبانش طنین افکنیم.

نویسنده : مدیرسایت | ۰۲ خرداد ۱۳۹۵ | دسته : مناطق گردشگری | نظرات کاربران (0)
تگ ها: ،‌ ،‌