مشهد مقدس

«السَلامُ عَلَیکَ یا شَمسَ الشُّمُوس یا عَلی بنِ مُوسی الرِّضا(ع)». مشهد مقدس شهر شهادت، شهر عشق، ملجا و پناهگاه شیدائیان امامت و ولایت مطاف کروبیان و محبط ملائک. مشهد کلان‌شهری در شمال‌شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر در زمان افشاریان، پایتخت ایران بود. مشهد با ۳۲۸ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر پهناور ایران بعد از تهران است.

هتل آپارتمان آورین این افتخار را دارد بر زائران و مجاوران علی بن موسی الرضا( ع ) در مشهد مقدس خدمت رسانی کند و منتظر شما مهمانان گرامی می باشد.

مشهد مقدس شهر شهادت، شهر عشق، ملجا و پناهگاه شیدائیان امامت و ولایت مطاف کروبیان و محبط ملائک پروردگار است، اینجا مرکز بارش نور معرفت و اجلال معنویت است و این همه بخاطر فیض وجود مبارک و الهی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است که به آن قداست و ارزش بخشیده است.

با این شناخت و معرفت است که کار و تلاش شبانه روزی در هتل آپارتمان آروین ارزش معنوی به خود میگیرد و کوشش در جهت رفاه زائران حضرتش بدون خستگی و ملال ادامه می یابد و بی تردید شهد شیرین آسایش و آرامش زئران در هتل خستگی را از تن      می برد و لبخند محبوبان رضا(ع) رضایتمندی و خرسندی را برای خدمتگزاران در این هتل آپارتمان به ارمغان می آورد. با ارائه خدمات به میهمانان عزیز در این هتل قصد آن داریم که خستگی سفر را از تن زائران بزدائیم و آهنگ زیارت آن امام را بر پیکر دوستان و محبانش طنین افکنیم.

نویسنده : مدیرسایت | ۱۷ دی ۱۳۹۴ | دسته : اخبار و مقالات | نظرات کاربران (4)
تگ ها: ،‌ ،‌