خدمات اسکان

PLAN - PRICE

Description

سوئیت

آپارتمان با تمام امکانات رفاهی فاقد اتاق خواب

برای اسکان دو نفر

نرخ پذیرایی در صفحه خدمات پذیرایی

بر اساس منوی آزاد محاسبه میشود.

آپارتمان

آپارتمان با تمام امکانات رفاهی شامل اتاق خواب

برای اسکان دو نفر

نرخ پذیرایی در صفحه خدمات پذیرایی

بر اساس منوی آزاد محاسبه میشود.

هر نفر اضافی

ظرفیت بالای دو نفر تحت عنوان نفر اضافه

تا سقف مجاز در هر واحد

( تعداد تخت ها موجود در واحد ها )

تحت عنوان نفر اضافه پذیرش میشوند

مشهد مقدس شهر شهادت، شهر عشق، ملجا و پناهگاه شیدائیان امامت و ولایت مطاف کروبیان و محبط ملائک پروردگار است، اینجا مرکز بارش نور معرفت و اجلال معنویت است و این همه بخاطر فیض وجود مبارک و الهی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) است که به آن قداست و ارزش بخشیده است.

با این شناخت و معرفت است که کار و تلاش شبانه روزی در هتل آپارتمان آروین ارزش معنوی به خود میگیرد و کوشش در جهت رفاه زائران حضرتش بدون خستگی و ملال ادامه می یابد و بی تردید شهد شیرین آسایش و آرامش زئران در هتل خستگی را از تن      می برد و لبخند محبوبان رضا(ع) رضایتمندی و خرسندی را برای خدمتگزاران در این هتل آپارتمان به ارمغان می آورد. با ارائه خدمات به میهمانان عزیز در این هتل قصد آن داریم که خستگی سفر را از تن زائران بزدائیم و آهنگ زیارت آن امام را بر پیکر دوستان و محبانش طنین افکنیم.

 

شرح خدمات و امکانات هتل آپارتمان آروین و اطلاعات مورد نیاز

  1. زائر و میهمان عزیز، جهت تشرف به حرم مطهر رضوی می توانید از وسیله نقلیه هتل به صورت رایگان در ساعات ذکر شده در اطلاعیه داخل لابی استفاده نمائید.
  2. رستوران هتل در ساعات اعلام شده آماده ارائه خدمات می باشد و شما زائر گرامی می توانید با گرفتن ژتون از پذیرش هتل در ساعات مشخص شده از خدمات مطلوبتری استفاده نمائید.
  3. جهت استفاده از خدمات لاندری هتل می توانید از ساعت ۹:۰۰ صبح لغایت ۱۴:۰۰ البسه و ملزومات سفری خود را به خانه داری هتل تحویل داده و صبح روز بعد دریافت نمائید.
  4. زمان تحویل اتاق به شما میهمان محترم، ساعت ۱۴:۰۰ و زمان تخلیه اتاق توسط شما ساعت ۱۱:۰۰ صبح می باشد. لذا خواهشمندیم قبل از صرف ناهار، ابتدا اتاق خود را تحویل داده و سپس ناهار خود را در رستوران هتل صرف نمایند.
  5. لطفاً در زمان خروج از هتل، کارت درب اتاق خود را به پذیرش هتل تحویل دهید.
  6. شما میهمان محترم می توانید در هر ساعاتی از شبانه روز به بیرون از هتل تردد نمائید. درب ورودی هتل در طول مدت شب باز می باشد و پرسنل هتل همواره آماده ارائه خدمت به شما میهان محترم در طول کل ساعات شبانه روز می باشند.
  7. استفاده از غذا در داخل اتاق ها بر اساس قوانین و مقررات مرکز بهداشت و همچنین آسایش شما میهمان محترم ممنوع می باشد؛ لذا خواهشمندیم درخواست انتقال غذا از رستوران به داخل اتاق را نداشته باشید. جهت صرف غذا به رستوران هتل مراجعه نمائید.
  8. امانات نقدی و غیر نقدی خود را در هر ساعت شبانه روز به پذیرش هتل تحویل داده و رسید دریافت نمائید.
۱۸ دی ۱۳۹۴